TikTok встановив автоматичний ліміт для підлітків

TikTok, одна з найпопулярніших платформ соціальних медіа для коротких відео, оголосила, що користувачі віком до 18 років за замовчуванням матимуть годинний ліміт часу використання пристрою. Це один із найагресивніших кроків китайського гіганта, який намагається зменшити критику щодо нескінченного прокручування підлітками стрічки платформи.

Коли 60-хвилинний або одногодинний ліміт буде досягнуто, користувачеві буде запропоновано ввести пароль на пристрої, щоб продовжити прокручування відео на платформі. Це створить своєрідний бар’єр для нескінченного скролінгу та сприятиме цифровому добробуту молодих користувачів.

Кормак Кінан, керівник відділу довіри та безпеки TikTok, сказав, що компанія проконсультувалася з дослідниками та експертами з Digital Wellness Lab у Бостонській дитячій лікарні, щоб визначити часові обмеження для підлітків. Він додав: «Хоча немає колективно схваленої позиції щодо того, скільки часу перед екраном є «занадто великим» або навіть впливу часу перед екраном у ширшому плані, ми розуміємо, що підліткам зазвичай потрібна додаткова підтримка, коли вони починають досліджувати онлайн-світ самостійно.»

Хоча в мобільному додатку TikTok за замовчуванням буде ввімкнено функцію обмеження часу використання пристрою в одну годину , користувач зможе вимкнути цю нову функцію в налаштуваннях програми. Тим не менш, це хороший крок з боку компанії, щоб увімкнути функцію за замовчуванням і попросити користувача вжити заходів, щоб вимкнути цю функцію.

TikTok також оновив функцію Family Pairing, яка дозволяє батькам або опікунам пов’язувати свій обліковий запис TikTok і налаштовувати елементи керування. Вони також можуть фільтрувати відео за допомогою слів або хеш-тегів, установлювати індивідуальний щоденний ліміт часу використання екрана та встановлювати спеціальний розклад для вимкнення сповіщень TikTok.

Ця подія сталася в той час, коли TikTok, як і інші соціальні медіа-платформи, стикаються з пильною увагою щодо впливу тривалого використання таких платформ, особливо на молодих користувачів. Крім того, материнська компанія TikTok також стикається з тиском з боку уряду США та інших через занепокоєння щодо безпеки через зв’язки компанії з Китаєм.

Вас також зацікавить

Популярне