Windows 11 тепер офіційно підтримується на комп’ютерах Mac на базі M1 і M2

Технічний гігант Microsoft оголосив про новий спосіб запуску Windows 11 на Mac на базі ARM, хоча й з деякими обмеженнями. В офіційній статті служби підтримки Microsoft дозволила використовувати Parallels Desktop 18 для запуску версій ARM Windows 11 Pro і Enterprise на комп’ютерах Mac на базі M1 і M2. Хоча це чудова новина для тих, кому потрібно використовувати Windows для роботи, користувачі повинні знати про деякі обмеження.

По-перше, ви не зможете запускати 32-розрядні програми ARM, оскільки Microsoft поступово відмовляється від 32-розрядного програмного забезпечення для всіх збірок ARM Windows. Крім того, для належної роботи пристроїв вам знадобляться драйвери Windows 11 ARM. Крім того, користувачі не зможуть використовувати нічого, що покладається на інший рівень віртуалізації, наприклад програми Android , підсистему Linux і Windows Sandbox. Нарешті, ігри, які потребують принаймні DirectX 12 або OpenGL 3.3, взагалі не працюватимуть.

У 2021 році можна було запускати Windows 11 у Parallels на комп’ютерах ARM Mac, але на той час користувачам потрібно було використовувати попередній перегляд ОС від Insider. Однак із санкціонованим підходом користувачі можуть легко завантажувати та інсталювати Windows 11 на Parallels Desktop 18. Це зменшить напругу навколо ліцензування для компанії, але досі незрозуміло, як ці зміни вплинуть на Microsoft.

Ця новина не буде надто корисною для користувачів, яким потрібна власна підтримка Windows, як це було у комп’ютерів Mac на базі Intel із програмою Apple Boot Camp. Однак це може бути найближче до співпраці між Apple і Microsoft, і це може бути життєздатним рішенням для тих, кому конче потрібні програми продуктивності Windows. Хоча він не забезпечить такої ж продуктивності чи сумісності, як ПК, створений для Windows на ARM, це найбільш життєздатний варіант для тих, кому потрібно використовувати Windows на своєму Mac на базі ARM.

Вас також зацікавить

Популярне