Джеймс Вебб зробив ще одне захоплююче зображення нашого Всесвіту. Нове зображення, яке NASA опублікувало в середу, це зображення темної хмари L1527, щойно народженої протозірки, яка знаходиться в області зореутворення Тельця в космосі. NASA каже, що хмари, які утворюють форму вогняного пісочного годинника в космосі, видно лише в інфрачервоному світлі.
Оскільки її видно лише в інфрачервоному діапазоні, протозірка є ідеальною мішенню для камери ближнього інфрачервоного діапазону Джеймса Вебба (NIRCam). NIRCam дозволяє Веббу бачити спеціальні частоти інфрачервоного світла, ті самі частоти, які випромінює в космос газоподібний вогняний пісочний годинник. Якщо ви уважно подивіться на годинник, можна розгледіти протопланетний диск біля самої зірки.
NASA каже, що найбільш поширеними рисами регіону є блакитні та помаранчеві газоподібні хмари, які утворюють вогненний пісочний годинник у цьому регіоні космосу. Ці хмари окреслюють порожнини, які утворюються, коли матеріал із росту протозірки викидається, стикаючись із будь-якою навколишньою речовиною. Самі кольори, зазначає NASA, є відображенням шарів пилу між Веббом і хмарами.
Незважаючи на хаотичний вигляд цієї новонародженої протозірки, NASA каже, що їй лише близько 100 000 років, що є відносно молодим для нової зірки. Таким чином, вона вважається протозіркою класу 0 на найраніших стадіях свого розвитку та формування. Саме через цей вік протозірка все ще поглинена коконом темних хмар пилу та газу, подібних до тих, що утворюють вогненний пісочний годинник, який ми бачимо в цій частині космосу.
У минулому Джеймс Вебб також зробив особливо красиві зображення туманності Оріона, а також зображення карликової галактики, що ховається в космосі поблизу Чумацького Шляху. Завдяки цим спостереженням вчені продовжують збирати більше даних про наш Всесвіт, що допомагає нам краще зрозуміти , як утворюються нові зірки та планети, зокрема чому існує цей вогненний пісочний годинник у космосі.