Керівник дослідження космосу Великобританії каже, що “люди не є єдиною формою життя у Всесвіті”

Ліббі Джексон, голова відділу дослідження космосу у Великій Британії, каже, що, згідно зі звітом Mirror, «люди не є єдиною формою життя у Всесвіті». Як повідомляється, Джексон продовжив, сказавши, що існування інопланетян — це не питання про те, чи є, а більше питання про те, коли ми знайдемо більше відповідей на ці пекучі запитання.

Цей звіт не такий вже й дивний, оскільки в минулих дослідженнях вчені стверджували, що інопланетне життя певним чином існує майже напевно. Джексон — лише одна з останніх публічних осіб, які заявили про існування інопланетян у нашому Всесвіті. 41-річний керівник відділу дослідження космосу щойно отримав орден OBE у 2022 році, і він переконаний, що дослідження космосу дасть багато відповідей, які цікавлять вас.

Всесвіт занадто великий, щоб люди були єдиною формою життя, яка існує. Джерело зображення: NASA, ESA, CSA та STScI

Незважаючи на відсутність доказів існування інопланетян, вчені не припиняють пошуки. Новіші телескопи, такі як Джеймс Вебб, відкрили нові шляхи для того, як астрономи шукатимуть докази інопланетного життя в майбутньому. І оскільки NASA готується до повернення зразків з Марса, ми можемо отримати більше відповідей про життя на Марсі протягом наступних кількох років.

Таким чином, позиція, що інопланетяни існують десь там, не є такою революційною, як це могло бути вісімдесят років тому, коли космічні подорожі ще були новою та захоплюючою перспективою. Це також не перший випадок, коли важлива фігура космічної спільноти Великобританії говорить про існування інопланетян.

У 2020 році доктор Хелен Шарман, перша британка, яка побувала в космосі, також оголосила, що вірить у існування інопланетян. Доктор Шарман та інші члени спільноти дійшли єдиної думки, що зірок і галактик занадто багато, щоб людське життя було єдиною формою життя у Всесвіті. Можливо, вони мають рацію. Тільки час і додаткові дослідження космосу покажуть.

Вас також зацікавить

Популярне