Вчені створили біонічне око, яке може допомогти відновити втрачений зір

Наукове око – це інтригуючий технологічний виріб. Біонічне око, розроблене компанією Science Corp., спрямоване на відновлення зору у пацієнтів, які страждають від різних захворювань, пов’язаних із зором. Але це також може піти ще далі, дозволяючи власнику маніпулювати реальністю.

Стаття з детальним описом нового біонічного ока представлена ​​в bioRxiv, попередньому репозиторії. Звіт про технологію також доступний на веб-сайті Cnet. Згідно зі звітом Cnet, біонічне око – це невеликий пристрій, який встановлюється на очі людини, щоб допомогти відновити втрачений зір.

Це також не перший раз, коли ми бачимо ідею біонічного ока. І ми вже бачили деякі біонічні очі, які тестували на людях. Але Science Eye відрізняється тим, що компанія, що стоїть за ним, схоже, хоче підштовхнути маніпуляції реальністю в пакет.

Принаймні, така ідея була представлена ​​завдяки кільком плакатам, які, як зазначалося, з’явилися в лабораторіях Science Corp., де журналісти Cnet змогли дізнатися більше про біонічне око компанії. Незрозуміло, як саме він може маніпулювати реальністю, чи навіть це є метою компанії.

Але можливість не тільки відновити зір за допомогою наукового ока, але й змінити світ, який бачать люди, інтригує. Чи може це допомогти людям з дальтонізмом бачити світ у всіх кольорах? Чи наукова корпорація має іншу ідею щодо того, як вони хочуть маніпулювати реальністю за допомогою цієї технології.

Хоча відповіді нечіткі, фактичне використання цих біонічних очей, таких як «Наукове око», дуже далеке від реальності. Незважаючи на те, що компанія досягла успіху зі своєю технологією, цей процес все ще ризикований, тому нам просто доведеться почекати та подивитися, що далі буде.

Вас також зацікавить

Популярне