Вчені виявили сплеск невідомої активності в мозку людей під час смерті

Вчені з Мічиганського університету опублікували інтригуючу статтю в Proceedings of the National Academy of Sciences (PNAS). У статті вчені детально описують, як вони виявили невідому та загадкову хвилю мозкової активності в мозку вмираючих людей.

Активність була зареєстрована як спалах ефемерної гамма-активності, подібної до тих, що спостерігалися в попередніх дослідженнях, які торік реєстрували мозкові хвилі вмираючої людини. Відкриття відкриває більше інформації про те, як людський мозок реагує в трагічних обставинах.

Вони зафіксували таємничу мозкову активність, коли чотирьох пацієнтів відключили від апаратів життєдіяльності. Вони зафіксували активність у двох з чотирьох пацієнтів, і це може допомогти вченим краще зрозуміти паралелі між вмираючим людським мозком і мозком тварин, таких як щури, які вивчалися раніше.

Вважається, що ці спалахи активності, коли мозок вмирає, можуть бути тим, що ми часто називаємо «передсмертним досвідом», такими як спалахи вашого життя перед очима, те, що, на думку багатьох, відбувається перед смертю. Звичайно, довести існування таких ментальних фільмів нелегко, але це те, що вчені вирішили зробити.

І це нове дослідження таємничої активності мозку може стати кроком у правильному напрямку, принаймні, коли справа доходить до розуміння того, як мозок реагує на останні моменти перед смертю. Ось чому дослідники досліджували, як змінювалася активність мозку до того, як лікарі відключили пацієнтів від засобів життєдіяльності, а також після.

На даний момент, однак, активність не обов’язково є доказом підвищеної свідомої обробки у пацієнтів. Так, це, здається, припускає це, але не зовсім це демонструє. Можливо, майбутні дослідження в цій же області дадуть додаткові результати та інформацію.

Вас також зацікавить

Популярне