Згідно з новим дослідженням, Чумацький Шлях є домом не тільки для нашої Сонячної системи, але й для кладовища стародавніх зірок. Дослідники опублікували свої висновки про кладовище в статті, опублікованій у Monthly Notices of the Royal Astronomical Society. У ньому дослідники детально описали відкриття величезного кладовища мертвих зірок, що лежать у Чумацькому Шляху, і іншої їхньої маси за його межами.
Життєвий цикл зірок завжди був однаковим. Вони народжуються, згорають і вмирають. Але вони не просто так зникають. Натомість їхні трупи залишаються блукати Чумацьким Шляхом – або там, де вони називають домом – протягом тисяч, мільйонів і навіть мільярдів років. Відкриття цього кладовища стародавніх зірок нарешті дало нам місце спочинку для масивних зірок, які колись називали нашу галактику домом.
Вчені кажуть, що масивні зірки, які загинули в Чумацькому Шляху, стали надновими, а потім перетворилися на один із двох різних об’єктів. Зовнішні шари деяких з них зруйнувалися, залишивши ядра зірок перетворитися на нейтронні зірки, або вони зруйнувалися самі, утворивши чорні діри. Разом мертві зірки створили красиве, але вражаюче величезне кладовище стародавніх зірок.
Щоб виявити величезне кладовище, дослідники фактично перемотали час назад, щоб побачити, як і коли ці ранні зірки народжувалися під час зростання Чумацького Шляху. Вони використали цю шкалу часу, щоб створити першу цифрову карту того, що фактично є підземним світом нашої галактики. Щоб зробити це можливим, вони спостерігали за мертвими зірками, розкиданими по галактиці, а потім намагалися визначити, коли вони народилися.
Хоча вони виявили велику кількість мертвих зірок, які все ще перебувають на величезному кладовищі стародавніх зірок Чумацького Шляху, приблизно 30 відсотків решти мертвих зірок, як вважають, були вигнані з галактики через силу їхніх наднових. Загалом розлогий некрополь більш ніж у три рази перевищує нинішню висоту Чумацького Шляху.
Цілком можливо, що вчені зможуть використовувати такі телескопи, як космічний телескоп Джеймса Вебба, який надав нам кілька вражаючих зображень туманності Оріона та інших небесних об’єктів, щоб зазирнути глибше в це кладовище стародавніх зірок. .