3 місця, де не можна користуватися смартфоном: власникам гаджетів на замітку

Щоб мобільний пристрій працював якнайдовше, потрібно відмовитися від його використання в деяких приміщеннях. Виявляється, у будь-якій квартирі є кілька місць, де не має бути гаджетів.

Вся справа у високому ризику потрапляння смартфона у воду, а іноді – і у можливому перегріві смартфона. Отже, в яких місцях не можна скористатися мобільним телефоном?

Ванна кімната

Причина заборони очевидна: смартфон може потрапити у воду та вийти з ладу. Забувати не можна і про небезпеку такого результату для людини, яка приймає ванну.

Тому в жодному разі не користуйтеся мобільним телефоном під час проведення гігієнічних процедур. Та й взагалі, ніколи не беріть із собою гаджет у ванну кімнату.

Туалет

Прямуючи в це приміщення, багато людей звикли брати із собою смартфон. Але від такої звички варто відмовитися, адже поверхня мобільного телефону серйозно забруднюється, особливо після натискання на кнопку зливу.

Крім того, інтернет-серфінг та захоплюючі мобільні ігри змушують людину довше сидіти на унітазі та сильно напружуватися, а це небезпечно для здоров’я.

І ще. Є ризик влучення мобільника в унітаз. Багато людей впевнені, що вони ніколи не впустять смартфон прямо у санітарно-технічний пристрій. Однак від такої помилки ніхто не застрахований.

Гаряче приміщення

Високі температури погано впливають на смартфон. Якщо в кімнаті занадто жарко, закрийте штори та увімкніть вентилятор/кондиціонер.

Якщо охолодити приміщення не виходить, хоча б захистіть мобільний телефон від впливу прямих сонячних променів.

Вас також зацікавить

Популярне