Huawei поділилася вражаючими зразками знімків з телекамери P60 Pro

Очікується, що серія флагманських смартфонів Huawei P60 буде випущена найближчим часом. Однак до його випуску з’явилася низка чуток і повідомлень про ці високоякісні пристрої. Тепер остання інформація надійшла від керівника, який, очевидно, поділився деякими зразками камер.

Для тих, хто не знає, серія P від ​​китайського технологічного гіганта зазвичай зосереджується на пропонуванні чудових фотографій разом із першокласним обладнанням. Таким чином, його камера, безсумнівно, є його основним аспектом. Згідно з відомою станцією Digital Chat Station, топова модель P60 Pro матиме кольорову матрицю RYYB на перископі. Для тих, хто не знає, перископічна лінза складається в корпусі смартфона, щоб забезпечити покращене оптичне масштабування без втрати якості зображення.

Звичайний датчик камери зазвичай постачається з кольоровою матрицею RGB (що складається з одного червоного, двох зелених і одного синього), тоді як кольорова матриця RYYB замінює два зелені пікселі на жовті пікселі. Це вперше було застосовано компанією Huawei у своїй моделі P30 Pro для покращеного методу захоплення світла. Однак матричний датчик RYYB був пропущений у P50 Pro, але Digital Chat Station стверджує, що датчик повернеться в цьогорічну модель, яка, як повідомляється, матиме 64-мегапіксельний перископічний датчик OmniVision OMB 64B.

У той же час Хе Ган, глава Huawei Smart Devices, поділився новими зразками камер з неанонсованого смартфона Huawei. Вважається, що вони взяті з моделі P60 Pro, а також зображення, зроблені з об’єктива перископа. У дописі в соціальних мережах керівник просто заявляє, що «новий телефон робить чудові фотографії».

Вас також зацікавить

Популярне