Криптодепозит – можливість зберегти та примножити свої заощадження

Розвиток індустрії цифрових валют призвів до того, що виник та став популярним крипто-депозит. Централізовані криптоплатформи пропонують плани, у яких відсоткові ставки перевищують рівень інфляції, що дозволяє заробити. Якщо порівнювати з класичним банківським депозитом, то у криптокомпаній відсоткові ставки є вищими. Але слід розуміти, що недостатньо лише купити Біткоїн. Важливо вибирати такий актив, який не впаде у ціні за період дії вашого криптодепозиту.

Лендінг криптовалют: як відкрити депозит?

Якщо ви вже знаєте, як працює криптовалюта, можна переходити до інструментів пасивного заробітку. Криптолендинг функціонує так само, як і банківський депозит: необхідно розмістити активи на рахунку компанії, за що нараховуватимуться відсотки. Вся процедура виглядає так:

  • Реєстрація на криптобіржі.

Всі дії можна виконувати в онлайн-режимі, що набагато простіше в порівнянні з банківською системою. Ви можете обрати як зарубіжну, так і українську крипто-біржу. На офіційному сайті криптокомпанії пройдіть процедуру реєстрації: вкажіть особисті дані, завантажте скан-копії документів, виходячи із вимог майданчика. Зауважте: документи міжнародного зразка прискорять верифікацію користувача.

  • Поповнення балансу.

Перед відкриттям депозиту вам доведеться поповнити рахунок на криптобіржі. До війни для цього існувало безліч варіантів – банківська карта, термінал, платіжні системи. На даний момент діють обмеження НБУ, через що реально завести гроші на баланс можна лише через P2P. Це своєрідний маркетплейс, на якому один користувач виставляє ордер, в якому прописано вартість та кількість крипти для продажу. Якщо пропозиція вас влаштовує, то ви оплачуєте її згідно з умовами ордера.

  • Розміщення криптовалюти у депозит.

На великих криптобіржах ви знайдете розділ «Earn», в якому буде представлена ця послуга. Далі потрібно вибрати план відповідно до відсоткових ставок, термінів та виду крипти. Після цього слід натиснути необхідні кнопки для активації плану. Депозити у криптовалюті доступні із залученням різних цифрових монет. Але якщо у списку немає активу, який знаходиться на вашому гаманці, то попередньо слід виконати обмін однієї крипти на іншу.

Як працює криптодепозит на WhiteBIT?

WhiteBIT – це українська криптовалютна біржа, яка на сьогодні є однією з найбільших у Європі. Платформи такого плану пропонують лендинг для того, щоб використати позичені кошти на кредитування клієнтів на маржинальному ринку або з метою збільшення ліквідності монети. У такому разі криптоактиви не передаються приватним особам, як це заведено на звичайних криптолендингових сервісах.

Щоб використовувати WhiteBIT Earn та активувати депозит криптовалют, вам не потрібно проводити активні дії на криптомаркеті. Відповідно, ви позбавлені необхідності вникати в деталі технічного аналізу та інших питань, які важливі для активних трейдерів. Криптодепозит на WhiteBIT може бути кількох видів:

  • Короткостроковий – від 10 до 30 днів.
  • Середньостроковий – від місяця до трьох.
  • Довгостроковий – від півроку до року.

Лендинг криптовалют на цій українській біржі дозволяє комбінувати плани між собою, а це означає, що ви можете відкривати стільки депозитів, скільки дозволяють ваші фінанси.

Вас також зацікавить

Популярне