Новий патент Xiaomi може розпізнавати брехню за рухом зіниці

Можливо, ви знаєте, що поліграф використовується для виявлення того, чи хтось бреше. Ця технологія була винайдена в 1921 році і з тих пір є стандартом для виявлення обману. Однак новий патент Xiaomi передбачає, що компанія планує розробити більш ефективний детектор брехні, який використовує рухи зіниць, щоб визначити, коли хтось говорить неправду. Ось деталі.

Як повідомляє ITHome, Xiaomi отримала патент на «метод поліграфа, пристрій, мобільний термінал і носій даних», який надає компанії права інтелектуальної власності на технологію або метод. Анотація патенту описує метод, призначений для використання на мобільному терміналі. Він включає в себе телефото камеру з поворотом і нахилом, яка буде використовуватися для захоплення зображень обличчя та відстеження руху зіниці під час процесу виявлення брехні.

Метод полягає в регулюванні кута зйомки телефото камери з поворотом і нахилом для фокусування на обличчі людини, яку тестують. Камера фіксує зображення обличчя людини та відстежує рух її зіниць. Потім пристрій аналізує траєкторію руху зіниці та визначає, чи відповідає вона певній умові, яка вказує на брехню. Патент описує, як пристрій можна інтегрувати в мобільний термінал (наприклад, смартфон) і ввімкнути просту та ефективну функцію виявлення брехні, яка може покращити досвід роботи користувача з пристроєм.

Для тих, хто не знає, рухи очей і розширення зіниць можуть ефективно використовуватися, щоб визначити, чи хтось бреше. Згідно з дослідженням, коли людина бреше, її зіниці розширюються на 4-8% від початкового діаметра зіниці, і людина також кліпатиме очима у 8 разів частіше, ніж її початкова частота моргання, перш ніж поставити запитання. Ці фізіологічні реакції є потенційними показниками брехні.

Вас також зацікавить

Популярне