Стало відомо, які функції буде підтримувати гарнітура Apple Mixed Reality

Вже відомо, що Apple вже деякий час працює над новою лінійкою продуктів у категорії носимих пристроїв. Очікується, що ця нова гарнітура на основі змішаної реальності незабаром буде офіційно представлена. Однак до свого оголошення новий патент натякнув на деякі його функціональні можливості.

На основі патенту, поданого в Європі, майбутня «Безперервність роботи на кількох пристроях для використання з системами розширеної реальності (XR)». Іншими словами, гарнітура AR/VR буде підтримувати такі функції Continuity, як Handoff або Universal Control, які вже доступні на існуючих гаджетах. Для тих, хто не знає, безперервність — це термін, який використовує гігант із Купертіно, щоб означати, що його продукти підтримуються кількома платформами та можуть безперебійно спілкуватися один з одним.

Тож ми можемо очікувати, що нова гарнітура XR (Extended Reality) матиме функцію Continuity для безперебійного з’єднання між вашими продуктами Apple, якщо ви ввійшли в той самий Apple ID на всіх своїх пристроях. З’єднання буде ввімкнено за допомогою технології бездротового зв’язку, як-от WiFi і Bluetooth. Цікаво, що патент також дав нам приклад того, як така технологія буде працювати. Користувач може носити гарнітуру та переглядати електронну пошту, отриману на iPhone.

Це означає, що простий жест руки дозволить вам переглянути електронний лист на більшому віртуальному дисплеї. Це в основному збільшує функціональність гарнітури. Безперервність є досить популярною функцією Apple, оскільки комп’ютери на базі macOS та iPhone здатні спілкуватися один з одним. Це робить життя користувачів набагато зручнішим і зазвичай додається до більшості продуктів бренду.

Вас також зацікавить

Популярне