Як швидко зарядити смартфон: 5 хитрощів

Зазвичай заряджання мобільного пристрою забирає багато часу. А що робити, якщо користувач потрапив у ситуацію, коли гаджет потрібно зарядити якнайшвидше?

Зекономити кілька хвилин (а то й годин), досягнувши при цьому високого рівня заряду акумулятора, цілком реально. Для цього потрібно скористатися будь-якою з наведених нижче хитрістю. Деякі з цих прийомів можна використовувати одночасно.

Зняти чохол

Позбавлення мобільника, що заряджається, від захисної «оболонки» – гарантія того, що пристрій не перегріється. Без чохла смартфон нормально охолоджуватиметься, завдяки чому процес заповнення рівня заряду батареї трохи прискориться.

Заряджати у прохолодному місці

З цієї ж причини для зарядки смартфона слід вибрати прохолодне приміщення в квартирі. Рекомендації точно потрібно дотримуватись у спекотні періоди.

Закрити фонові програми

Працюючі програми «поїдають» енергію, уповільнюючи цим зарядку акумулятора. Вимкніть зайві фонові програми – і ви зменшите навантаження на смартфон. Це означає, що він зарядиться швидше.

Авіарежим

Натиснувши на кнопку із зображенням літака в шторці повідомлень, ви активуєте «Авіарежим». При такому варіанті роботи в мобільному телефоні тимчасово перестануть функціонувати бездротові технології.

Смартфон не втрачатиме «сили» на пошук мобільних мереж та мереж Wi-Fi. Майже всі перешкоди для швидкого заряджання батареї будуть усунені.

Тільки не забудьте вимкнути “Авіарежим” після того, як мобільний пристрій зарядиться.

Вимкнути смартфон

Якщо ви точно знаєте, що вам не потрібно користуватися смартфоном у найближчі кілька годин, просто відключіть його.

У цьому випадку ніякі процеси, програми та технології не заважатимуть акумулятору швидко заряджатися.

Вас також зацікавить

Популярне