3 секрети довгого життя автомобіля: водіям на замітку

Кожен автовласник розраховує на те, що транспортний засіб, що належить йому, довго не ставатиме джерелом проблем. Проте помилки, допущені під час експлуатації транспортного засобу, призводять до частого проведення ремонтних робіт.

З роками вартість машини, що часто ламається, падає. У результаті водій стикається із значною втратою коштів.

Як же домогтися, щоб автомобіль безпроблемно функціонував і не вимагав ремонту протягом багатьох років? Достатньо дотримуватися трьох простих правил.

Регулярне ТО

Проблеми легше запобігти, ніж боротися з їхніми наслідками. Тому технічне обслуговування транспортного засобу має бути регулярним і не завжди пов’язаним з поломками, що вже є.

Перевіряти необхідно стан двигуна, компонентів гальмівної системи, фільтрів, акумулятора.

Крім того, не забувайте стежити за рівнем моторної оливи.

Регулярне миття автомобіля

На перший погляд, рівень чистоти зовнішніх і внутрішніх поверхонь машини ніяк не впливає на її стан і вартість. Однак якщо мити автомобіль рідко, то з лакофарбовим покриттям, з лобовим склом та з оббивкою можуть виникнути серйозні проблеми.

Зовнішній вигляд авто помітно погіршиться. Крім того, підвищиться ризик потрапляння в аварію.

Якщо не стежити за станом цих поверхонь, то в момент продажу транспортного засобу продавець навряд чи зуміє отримати суму, що задовольняє його.

Перевірка коліс

Стан коліс має велике значення. Ідеальний стан цих частин автомобіля робить керування машиною безпечнішим. Крім того, не витрачається багато пального.

Регулярно перевіряйте тиск у шинах, а також балансування коліс.

Вас також зацікавить

Популярне