Черговий китайський бренд припинить виробництво паливних автомобілів через 5 років

BYD зробив важливе оголошення щодо своїх автомобільних операцій під час конференції на початку цього року. Компанія офіційно оприлюднила свої плани щодо припинення виробництва автомобілів, які працюють на звичайному паливі, і тепер інший китайський бренд, схоже, наслідує її приклад.

Відповідно до офіційних повідомлень про нову енергетичну стратегічну конференцію (через Pcauto ), китайський виробник автомобілів Forthing AKA Dongfeng Fengxing (дочірня компанія Dongfeng Motor Group) планує припинити виробництво паливних транспортних засобів протягом лише 5 років. Іншими словами, компанія планує повністю перейти на нові електромобілі через півтора десятиліття. На даний момент BYD є єдиним великим автомобільним брендом, який оголосив про припинення виробництва паливних автомобілів. Компанія оголосила про це після свого визначного досягнення — стати провідним у світі виробником автомобілів на новій енергії з точки зору продажів.

Рішення припинити виробництво паливних транспортних засобів від Dongfeng Fengxing було досить примітним. Цікаво, що компанія також анонсувала нову модель електричного позашляховика під час тієї ж прес-конференції під назвою SUV Fengxing Leiting, який нещодавно надійшов у попередній продаж. Ця модель оснащена двигунами, виготовленими BYD, а система керування тепловим насосом – Huawei. До кінця 2025 року компанія також має намір випустити 10 нових моделей транспортних засобів з енергоспоживанням, які включатимуть седани, позашляховики, MVP тощо. Тож чекайте більше оновлень щодо цього питання.

Вас також зацікавить

Читайте також