Donkervoort збільшить тираж свого найпотужнішого суперкара

Компанія Donkervoort оголосила про збільшення тиражу нового суперкара F22. Нідерландська фірма Donkervoort, заснована Йоопом Донкервоортом, зробила собі ім’я на створенні легких та потужних спортивних автомобілів за мотивами класичної моделі Lotus Seven. 2022 року фірма представила свій новий автомобіль F22 — новинка, названа на честь первістка генерального директора Дениса Донкервоорта, дочки Філіппи, яка народилася 22 травня 2022 року, виявилася затребуваною у клієнтів. І марка пообіцяла збільшити кількість запланованих до збирання автомобілів.

«Donkervoort опинився в безпрецедентній ситуації, коли витвір наших інженерів отримав таку високу оцінку у клієнтів, що попит перевершив наші очікування. Враховуючи величезний інтерес до F22 та бажання розширити сім’ю шанувальників марки, ми знайшли можливість отримати у наших постачальників достатньо компонентів, щоб зібрати ще 25 екземплярів суперкара», – заявив Денис Донкервоорт.

За словами нідерландського автовиробника, основна частина замовлень на машину надійшла із Західної Європи. Тим не менш, Donkervoort також отримав замовлення та запити на F22 з Південної Європи, Великобританії та Скандинавії, але навіть із Ізраїлю, Північної Америки та ОАЕ, а п’ять суперкарів збудують для ринку США.

Перші екземпляри 500-сильних Donkervoort F22, вартість яких починається від 245 тисяч євро, вже передані клієнтам, а останні автомобілі будуть зібрані в середині 2025 року, хоча спочатку планувалося завершити випуск моделі до кінця 2024 року.

Вас також зацікавить

Популярне