GM впровадить штучний інтелект у бортові комп’ютери своїх автомобілів

General Motors вбудує віртуального голосового помічника на базі ChatGPT. Концерн розробляє систему штучного інтелекту на основі чат-бота та хмарної служби Microsoft Azure, яка має ексклюзивні права на фірмову технологію компанії OpenAI. GM планує розгорнути впровадження голосового помічника в бортові комп’ютери своїх автомобілів. За словами віце-президента концерну Скотта Міллера, нова технологія на базі ChatGPT допоможе вийти за межі звичайних голосових команд, які вже доступні в сучасних автомобілях.

Топ-менеджер GM зазначив, що якщо у автомобіля, наприклад, впав тиск у шині, водій зможе попросити голосового помічника пояснити, що робити в цьому випадку і як виконати заміну колеса.

Бортовий комп’ютер знайде і покаже відеоролик на екрані мультимедійної системи. Власник автомобіля також зможе поцікавитись у чат-бота, що означає той чи інший індикатор на панелі приладів автомобіля. Помічник також допоможе за необхідності зателефонувати і записатися до дилера.

У General Motors відзначають перевагу впровадження ChatGPT в автомобілі своїх марок завдяки дворічному партнерству з Microsoft. Фахівці концерну обіцяють доопрацювати чат-бот для застосування в автомобілях — ChatGPT відрізнятиметься від звичного за браузерною версією сервісу. Крім того, голосовий помічник отримає власне ім’я — поки що невідомо, яке саме.

Вас також зацікавить

Популярне