Lamborghini перетворить Urus на електромобіль

Компанія Lamborghini розробляє електричний кросовер Urus. Усю свою історію Lamborghini випускала виключно спорткари, але в 2018 році з’явився перший у гамі бренду кросовер Urus і став найпопулярнішою моделлю у клієнтів марки. У 2022 році італійський автовиробник оновив модель, доповнивши лінійку машини флагманським варіантом Urus Performante, а також замінивши базову версію виконанням Urus S. Обидва кросовери мають однаковий бензиновий турбомотор, що відрізняється форсуванням, але скоро з’являться більш екологічні силові агрегати.

Глава Lamborghini Стефан Вінкельманн у розмові з журналістами Road & Track відкрив завісу таємниці над майбутнім кросовера. За словами топ-менеджера, 2024 року на ринок вийде гібридна модифікація Urus.

Через п’ять років, у 2029 році, заплановано вихід повністю електричної модифікації моделі. Але цими прем’єрами Lamborghini не обмежиться.

На 2024 намічена прем’єра гібридного спорткара, який стане наступником моделі Huracan, а в 2028 дебютує перший серійний автомобіль марки з повністю електричною силовою установкою. Подробиць про цю модель поки немає.

Вас також зацікавить

Популярне