Mansory показала ексклюзивний 1100-сильний суперкар Ferrari SF90 Spider

Компанія Mansory доопрацювала італійський суперкар Ferrari SF90 Spider. У своїй відкритій версії Spider модель SF90 вже із заводу є зразком інженерного мистецтва та шедевром автомобільного дизайну, який не вимагає доопрацювання. Але в ательє Mansory не вважають твори з Маранелло недоторканними, а тому компанія, відома своїми епатажними проектами, взялася за доопрацювання італійського супергібрида і перетворила його на божевільний суперкар F9XX Tempesta Celeste. На автомобілі не залишилося жодної незайманої заводської кузовної деталі.

Всі кузовні елементи отримали доповнення з так званого кованого карбону, що дозволило поліпшити аеродинаміку і додати агресії. Головними особливостями екстер’єру, окрім обвісу, що наїжачився закрилками, можна назвати стаціонарне антикрило, відразу чотири патрубки вихлопу і протитуманний ліхтар в центрі дифузора в стилі болідів Формули-1.

Машина отримала різнорозмірні – 21 і 22 дюйми спереду і ззаду відповідно – колеса та обшитий від килимків до стелі світло-блакитною шкірою салон. Стандартний Ferrari SF90 Spider оснащується гібридною силовою установкою, серцем якої є V8 4.0 потужністю 780 кінських сил та 800 Нм моменту – його доповнюють три електромотори сумарною віддачею 220 сил.

Один встановлений між двигуном та коробкою передач, два інших – на передній осі. На Mansory F9XX ДВС форсований до 980 сил і 980 Нм моменту, тому комбінована потужність становить 1100 кінських сил. Як повідомляється, усього буде зроблено три екземпляри Mansory F9XX Tempesta Celeste, кожен з яких у рамках програми One of One отримає особливе оформлення кузова та салону.

Вас також зацікавить

Популярне