Рідкісний Lamborghini Centenario виставили на продаж

На продаж виставили рідкісний трактор Lamborghini. Модель Centenario побудована на честь столітнього ювілею Ферруччо Ламборгіні у кількості п’яти штук та оцінюється у 480 тисяч швейцарських франків. Трактор створений компанією Klima-Lounge за участю дизайнера Адлер Капеллі. Він отримав кришку двигуна з нефарбованого металу з ефектом патини, а також дизельний трициліндровий дизель об’ємом 2,2 літри.

У 2016 році світ відзначав сторічний ювілей Ферруччо Ламборгіні. Засновник марки народився 28 квітня, тому вже у березні на Женевському автосалоні було представлено модель Centenario. «Сторічний» суперкар став першим Lamborghini з підрулюючими задніми колесами. На додачу йому дісталися «атмосферник» V12 6.5 (770 к.с., 690 Н•м), семиступінчастий «робот» ISR з одним зчепленням і статус однієї з рідкісних моделей з биком на логотипі. Усього випустили 40 дводверок: 20 купе і стільки ж родстерів.

Ще один подарунок родині Ламборгіні зробили компанія Klima-Lounge та дизайнер Адлер Капеллі, якого називають Марчелло Гандіні у світі тракторів. Разом вони створили дивовижний Lamborghini Centenario Trattore, який нагадав про витоки марки. На відміну від суперкара, трактор оснастили трициліндровим дизелем 2.2 (36,5 к.с.) від моделі DLA 35, так що шість вихлопних патрубків тут більше для виду. Усього таких Trattore було збудовано п’ять. Один із них і виставлений на продаж швейцарській cartech.ch autotechnik ag.

Як і інші, четвертий Centenario використовує як основу реальний трактор Lamborghini зразка 1960 року. Цікаво, що весь проект був узгоджений із родиною Ламборгіні та активно їй підтримувався. Пробіг складає 500 кілометрів, а ціна – 480 тисяч швейцарських франків. Це в кілька разів менше, ніж попросять за суперкар Centenario. При тому, що шансів знайти другий такий трактор практично немає.

Вас також зацікавить

Популярне