Компанія друзів залишила офіціантці $2,2 тис чайових на честь свят

У Канзасі, США, щедрі відвідувачі ресторану залишили офіціантці 2,2 тисяч доларів чайових і допомогли їй наблизитися до виконання мрії. Про це повідомляє KAKE.

Тайлер Салліван вже чотири роки працює офіціанткою, і за цей час їй жодного разу не доводилося отримувати великих чайових. Проте все змінилося наприкінці грудня, коли до ресторану прийшла велика компанія друзів із 22 осіб. Салліван обслужила гостей і принесла їм рахунок, коли ті збиралися йти.

Після того як компанія сплатила обід, кожен із гостей дістав по 100 доларів і залишив їх як чайові. Вони пояснили, що роблять так щороку перед Різдвом. У результаті Салліван отримала 2,2 тисячі доларів чайових та побажання добре провести свята.

«Я була в шоці майже весь день. Я була здивована, поки не забрала додому велику суму грошей. Раніше мені ніколи не доводилося стільки заробляти за один раз. Працюючи у сфері обслуговування, зазвичай не розраховуєш на такі величезні чайові», — сказала Салліван, додавши, що планує відкласти гроші на переїзд чи покупку машини.

Офіціантка не залишила всі гроші собі, а поділилася частиною суми із колегами. Салліван вважає, що важливо бути добрим і вдячним та вміти ділитися з іншими.

Вас також зацікавить

Популярне