Люди створили “живий ланцюг”, щоб врятувати дельфіна: відео

Молодий дельфін збився зі звичного шляху і опинився в струмку в Клірвотері, штат Флорида. Біологи з морського акваріуму Clearwater спостерігали за твариною з 1 січня. Здавалося, вона неохоче поверталася у відкриті води через невеликий отвір під мостом. «З моменту початку моніторингу дельфін не покидав струмка», — повідомили в океанаріумі минулого тижня. «Це створило потенційні довгострокові проблеми для тварини, такі як ізоляція від інших дельфінів і підвищений ризик переслідувань і взаємодії з людьми».

Повідомляється, що морський акваріум Clearwater у партнерстві з NOAA Fisheries і Флоридською комісією з охорони риб і дикої природи, щоб супроводити дельфіна в безпечне місце. Команда з 28 біологів зайшла у воду, щоб сформувати людський ланцюг, створивши візуальний і звуковий бар’єр, щоб вивести дельфіна з струмка. Подивіться, як розгортаються зусилля:

Зірвати з людського ланцюга в рівчаку непросто. Біологам довелося триматися пліч-о-пліч і переміщатися по деревах і доках, не даючи дельфіну можливості проскочити. Людське підбадьорення спрацювало, хоча був момент невизначеності, коли члени команди наблизилися до мосту й не були впевнені, чи пройшов дельфін.

Біологи відсвяткували приліт дельфіна з іншого боку. «Після майже 20 з лишком днів для нього було дуже хвилююче вийти з каналу», — сказала старший біолог рятувальників Бріттані Болдріка.

У мандрівного дельфіна є хороші шанси повернутися в дику природу. «Ми відзначили, що тварина була в хорошому стані тіла з нормальною частотою дихання і демонструвала нормальну поведінку, наприклад пошук їжі, під час спостережень», — повідомили в океанаріумі.

Вас також зацікавить

Популярне