Мавпа вкрала повну сумку грошей і скинула її з урвища

Мавпа в національному парку Као Пхра Віхан у провінції Сісакет на північному сході Таїланду вкрала у туристки сумку з великою сумою грошей та скинула її з урвища. Про це повідомляє The Thaiger.

55-річна туристка звернулася до рейнджерів за допомогою після того, як мавпа вкрала у неї повну сумку цінних речей. Мандрівниця заявила, що дика мавпа схопила сумку, обшукала її на предмет їжі та викинула з урвища після того, як не знайшла нічого смачного. При цьому в ній лежали документи, особисті речі та 50 тисяч бат готівкою.

Рейнджери спустилися зі 100-метрового урвища, щоб витягти сумку. Щоб їх не звинуватили у викраденні цінних речей, вони організували трансляцію процесу у соцмережах. Крім сумки, вони виявили й інші речі, які, мабуть, були також викрадені і викинуті мавпами. Рейнджери зібрали усі знайдені предмети. Вони мають намір розшукати власників та повернути їх.

Глава національного парку заявив, що дикі мавпи у цій місцевості можуть поводитися агресивно та постійно обкрадають туристів. Насамперед вони сподіваються знайти їжу. Наглядачі парку рекомендують відвідувачам уважно стежити за речами та не годувати мавп з метою власної безпеки.

Вас також зацікавить

Популярне