На жаль, зіпсувати стосунки з оточуючими дуже просто. Іноді для того, щоб співрозмовник образився, достатньо вимовити кілька необережних фраз. І добре, якщо візаві відразу покаже своє роздратування та обурення. Насправді деякі люди приховують образу і починають мстити тишком-нишком.
Тому людину, що образилася, бажано «вичистлити» відразу. А потім треба відверто поговорити з нею і обговорити проблему. Отже, які особливості поведінки свідчать, що людина образилася, але намагається приховати це?
Уникає зустрічей
Людина, яка причаїла образу, зазвичай не горить бажанням бачитися зі своїм кривдником. Вона під різними (зазвичай вигаданими) приводами відмовляється від зустрічей.
Частіше стала чіплятися
Ображена людина може почати частіше критикувати того, хто образив її. Причому у багатьох випадках критика буде надмірною та необґрунтованою.
Підколки та глузування
Якщо людина не чіпляється, то вона все одно знаходитиме якісь недоліки кривдника, щоб висміяти її.
Уникає зорового контакту
Буває так, що людині неприємно просто дивитися на кривдника.
Дивно поводиться при спілкуванні в Мережі
Інтернет-спілкування дозволяє натякнути на своє реальне ставлення до людини, не сварячись із нею в реальному житті. Ваш знайомий довго не відповідає на ваші повідомлення чи завжди відповідає однозначно? Подумайте: можливо, він дуже образився.