Колишній президент FTX запустив нову криптокомпанію залучивши 5 мільйонів доларів від провідних інвесторів

Бретт Гаррісон, колишній президент FTX, який залишив компанію у вересні 2022 року, розпочав нову справу, спрямовану на залучення установ до світу децентралізованих фінансів (defi). «Це компанія-розробник програмного забезпечення, спрямована на створення інфраструктури інституційного рівня для з’єднання різних криптовалютних майданчиків між децентралізованими та централізованими біржами», — сказав Харрісон репортерові Techcrunch Жаклін Мелінек у п’ятницю.

Нова компанія Гаррісона та нове залучення капіталу розповідають про те, як колишній президент FTX US залишив компанію та про свої стосунки з її співзасновником Семом Бенкманом-Фрідом (SBF). Гаррісон зазначив, що його відносини з SBF і заступниками генерального директора FTX «досягнули точки повного погіршення». У твіттері, що складається з 49 частин, Харрісон згадав новий крипто-стартап, над яким він працює. У п’ятницю Харрісон написав у Твіттері про збільшення капіталу та сказав: “Я дуже радий оголосити про заснування Architect і закриття нашого початкового раунду в 5 мільйонів доларів”.

Architect розробить торгову технологію інституційного рівня, яка оптимізує структуру крипторинку, полегшуючи та безпечнішаючи для компаній і великих трейдерів доступ як до децентралізованих протоколів, так і до централізованих бірж. Продукти Architect втілюють наше прагнення до безпеки, самоохорони, розширюваності та дизайну з відкритим кодом.

На додаток до Circle Ventures і Coinbase Ventures, Architect отримав капітальний внесок від Motivate Venture Capital, SALT Fund, SV Angel, P2P Validator, Third King Venture Capital, Шарі Глейзер і Ентоні Скарамуччі, засновника Skybridge Capital. Збір коштів Harrison’s Architect також відбувся після нещодавнього інтерв’ю з новим генеральним директором FTX Джоном Дж. Реєм III, який розповів The Wall Street Journal, що FTX вивчає можливість перезапуску криптобіржі, яка вже не існує.

Вас також зацікавить

Популярне