Lego готується представити віртуальний світ у партнерстві з Epic Games

Згідно з Financial Times, компанія Lego, яка займається виробництвом іграшкових блоків, готується представити подробиці ініціативи метавсесвіту, розробленої в партнерстві з Epic Games, компанією, що стоїть за Fortnite. Цей крок прояснить майбутні дії компанії щодо встановлення присутності у віртуальних світах, орієнтуючись на користувачів на цифрових ринках.

Стратегія компанії полягає в тому, щоб продовжувати розвиватися, пропонуючи продукти Lego на таких ринках, допомагаючи користувачам впізнавати бренд навіть в Інтернеті. Нільс Крістіансен, генеральний директор Lego, розповів про те, яким шляхом компанія досягає цієї нової мети. Крістіансен заявив:

Ми дуже добре знаємо, як занурити споживачів у всесвіт Lego в магазинах. Ми дуже наполегливо працюємо, щоб створити відчуття потрапляння у всесвіт бренду Lego також цифровим способом.

Минулого року Lego значно зросла, доходи зросли на 17% порівняно з 2021 роком, частково завдяки високим продажам у Західній Європі та Америці. Споживчі продажі також зросли на 12% протягом 2022 року.

У той час як інші компанії повільно відволікають свої ресурси від ініціатив метавсесвіту, як-от Microsoft і Tencent, Lego подвоює свою думку щодо створення цифрових просторів для дітей.

У квітні минулого року компанія інвестувала 2 мільярди доларів в Epic Games у партнерстві з Sony з ідеєю створити власну метавсесвітню платформу, щоб наблизити дітей до бренду в безпечних віртуальних просторах, розроблених спеціально для них.

На додаток до цих інвестицій, компанія нарощує наймання для розробки внутрішнього цифрового досвіду з травня, коли вона повідомила, що має на меті потроїти кількість інженерів програмного забезпечення, щоб застосувати фізичний і цифровий підхід, більше не переглядаючи ці як різні сфери його діяльності.

У той час Крістіансен говорив про силу цифрового поштовху компанії, заявивши:

Під час цієї цифрової подорожі ми дійсно розширюємо наші можливості, а також залучаємо можливості, які раніше робили консультанти. Сьогодні це наша найбільша інвестиція”.

Однак компанія також оптимістично дивиться на майбутнє роздрібної торгівлі та також збільшує кількість фізичних магазинів, відкривши 155 нових точок у 2022 році.

Вас також зацікавить

Популярне