Криптовалютна біржа Whitebit уклала угоду про довгострокове партнерство зі збірною України з футболу

Whitebit, європейська криптовалютна біржа з ​​українським корінням, домовилася про довгострокове партнерство зі збірною України з футболу. Згідно з угодою, її логотип буде розміщено під час матчів команди, повідомило видання криптовалютних новин Forklog із посиланням на компанію.

«Ми знаходимося на одному полі з футбольними вболівальниками, тому ми просто в захваті, адже ми щойно уклали партнерство зі збірною України з футболу. Цим ми підтримаємо український спорт і розширимо українську криптоспільноту», – йдеться в повідомленні торгової платформи в блозі.

Whitebit стає офіційним крипто-партнером команди до 2026 року. У цей період біржа проводитиме різноманітні розважальні та освітні заходи для тих, хто хоче дізнатися більше про блокчейн, а також змагання для вболівальників у Будинку футболу в Києві.

У планах – залучення футбольних уболівальників до спільних проектів з метою сприяння широкому використанню криптовалют у спортивному секторі України та в країні загалом. За останні кілька років східноєвропейська країна зарекомендувала себе як регіональний лідер з точки зору впровадження криптовалюти.

З початку російського вторгнення Україна покладалася на пожертви в монетах для фінансування гуманітарних і оборонних заходів. Криптоіндустрія надала підтримку, і Whitebit разом із найбільшою у світі криптобіржею Binance були однією з компаній, які запропонували допомогу.

«Ми впевнені, що в результаті нашого партнерства ще більше людей відкриють для себе криптовалюти, їх зручність і доступність», — прокоментував Володимир Носов, виконавчий директор литовської компанії Whitebit.

Це не перша спроба Whitebit у світі футболу. У грудні 2022 року біржа стала офіційним партнером іспанського футбольного гіганта «Барселони». Тепер він зазначив, що в той час як головна мета для його партнерів — залучити своїх прихильників до новітніх технологій, його зусилля спрямовані на поширення криптовалюти та блокчейну.

Вас також зацікавить

Популярне