Нігерійська криптобіржа Roqqu отримала ліцензію на віртуальну валюту Європейського Союзу

Нігерійська біржа криптовалют Roqqu нещодавно отримала ліцензію Європейського Союзу (ЄС) на віртуальну валюту, що дозволяє їй пропонувати свої послуги користувачам у 28 європейських країнах, йдеться в заяві, опублікованій фірмою. Ліцензія дозволяє користувачам Roqqu, включаючи ненігерійців, торгувати цифровими валютами, а також брати участь у ринку незамінних токенів (NFT).

Згідно із заявою, ліцензія криптобіржі в ЄС означає, що Roqqu є однією з перших платформ обміну цифровими активами в Африці, яка вийшла на Європу. У своїй заяві нігерійська криптобіржа також поділила кілька причин, які вплинули на її рішення шукати ліцензію єврозони.

«У нашому дослідженні ми виявили, що Європі потрібно наздогнати з точки зору середнього глобального впровадження криптовалюти. Вони повзають по всьому світу в середньому на 27%. Європейські криптобіржі мають складніший інтерфейс користувача та високі комісії, що ускладнює першим трейдерам брати участь у криптовалюті стільки, скільки вони хочуть», — йдеться в заяві.

У нещодавньому інтерв’ю Bitcoin.com News генеральний директор криптобіржі Бенджамін Езеоген припустив, що на рішення про розширення в Європі вплинули користувачі, які попросили Roqq розглянути можливість надання своїх послуг «своїм друзям і членам сім’ї, які живуть і навчаються за кордоном».

Тим часом Ізраїль Ололаде сказав, що ліцензія ЄС «відповідає прагненню бренду стати компанією номер один у сфері блокчейнів і криптотехнологій». Крім того, експансія Roqqu в Європу відкриває канал, який дозволяє нігерійцям з діаспори безперешкодно надсилати грошові перекази родині та друзям у Нігерії, додав Ололаде.

Вас також зацікавить

Популярне