РОТОРНІ ТУРНІКЕТИ

Ротори, як механізми, як відомо використовують для пришвидшення процесу обробки, виготовлення чи опрацювання будь-чого. Тому в системі організації контрольованого і швидкого пропуску через прохідну великих потоків людей десь на підприємстві чи в установі установлюють роторні турнікети, які ось вже багато років успішно випускає компанія TiSO. Це механічний турнікет, обладнаний трьома лопатями, встановленими під кутом (одна до одної) в 120 або 90 градусів. Обертаючись навколо своєї вісі лопаті пропускають швидко, але по одній людині, тобто призначення роторних турнікетів – для організації рівномірного доступу людей всередину чи назовні приміщення без скупчень і зупинок. Розміреності в темпі руху повз прохідну сприяє спосіб дії механізму, тому що турнікети із сервоприводом мають плавну, але не повільну ходу лопаті, а її швидкість спонукає людину рухатися відповідним чином.

На підприємствах з підвищеним рівнем безпеки встановлюють повнозростові роторні турнікети і часто з металевою огорожею з одного, або двох боків від зони проходу. Тоді висота «перешкоди» не дозволить здійснити несанкціонований прохід.

Разом з тим, роторні турнікети не передбачають ідентифікацію відвідувачів з допомогою спеціальних пристроїв для зчитування інформації, це турнікети, в першу чергу, для персоналу. і вони працюють в одному з двох можливих режимів: або на вхід, або на вихід. Окрім приміщень фірм, організацій, використання таких турнікетів виправдане ще й в місцях для публічного відвідування: спортивні чи розважальні комплекси, зони відпочинку, де важливо не недоступність людей, а не допустимість їхнього стовпотворіння.   

Лопаті роторних турнікетів можуть бути виготовлені з металевих трубчастих деталей, або з міцного скла, з тонуванням чи з нанесеним на нього малюнку.

У зв’язку із застосуванням електроприводу, роторні турнікети за відсутності електроживлення працюють як на вхід, так і на вихід водночас, в залежності від напрямку руху людини. Але в подібних ситуаціях і фірми, і розважальні заклади призупиняють свою роботу, тому вільний вихід є доречним.  

Компанія TiSO може запропонувати вам великий перелік моделей та модифікацій роторних турнікетів, зокрема, спеціальний вуличний варіант – пристрої безвідмовно працюють при низьких, чи високих температурах і не піддаються впливу опадів. Для того, щоби точно зорієнтуватися і зробити правильний вибір для себе, зверніться до менеджерів компанії із запитаннями і вони допоможуть вам в цьому.

Вас також зацікавить

Популярне