Twitter планує дозволити рекламу канабісу

Очевидно, Twitter планує внести деякі зміни у свою рекламну політику. Компанія має намір дозволити компаніям, що займаються продажем канабісу, просувати свій бренд і послуги на популярній платформі.

Згідно з новою публікацією в блозі веб-сайту мікроблогів, «У майбутньому Twitter дозволить рекламодавцям рекламувати вподобання бренду та інформаційний вміст, пов’язаний з канабісом, для продуктів і послуг, пов’язаних з канабісом, КБР, ТГК». Іншими словами, компанії, які продають продукти, пов’язані з каннабісом, та інші пов’язані товари, можуть вільно розміщувати рекламу на платформі гіганта соціальних мереж. Хоча певні обмеження щодо того, що ви можете або не можете рекламувати, усе одно будуть.

Згідно з окремим звітом, реклама не може прямо рекламувати або навіть пропонувати продаж самого канабісу. Однак є деякі винятки для певних типів продуктів на основі CBD. Окрім цього, будуть навіть обмеження на основі віку та місця розташування, щоб обмежити, хто бачить рекламу, пов’язану з канабісом. Ця нова зміна політики є однією з останніх змін у Twitter після того, як компанію придбав генеральний директор Tesla-мільярдер Ілон Маск.

В офіційному повідомленні Twitter натякнув, що компанії, які займаються продажем канабісу, можуть використовувати свою платформу для охоплення ширшої аудиторії. Він також додав, що розмови, пов’язані з каннабісом, «ширші, ніж розмови на такі теми, як домашні тварини, кулінарія та гольф, а також категорії продуктів харчування та напоїв, включаючи фаст-фуд, каву та алкогольні напої».

Вас також зацікавить

Популярне