Новачки в кулінарії можуть скаржитися, що омлет виходить недостатньо апетитним. Вся справа в тому, що страва опадає в процесі смаження або при подачі.
Найчастіше така проблема з’являється, якщо під час приготування були допущені помилки.
Найпопулярніша помилка у неправильному співвідношенні продуктів.
Класична формула полягає в тому, що на 4-5 яєць слід взяти склянку молока (250 мл). Якщо використовується в приготуванні омлету 1 яйце, то на таку кількість інгредієнта слід взяти до 1,5 ложки молока.
Друге правило відмінного та пишного омлету полягає в тому, що продукти слід акуратно перемішати за допомогою вінчика чи виделки. Але збивати інгредієнти в пишну піну не можна.
Не можна забувати про посуд. Для приготування такого сніданку найкраще брати невелику сковороду з високими бортиками.
Дуже важливо попередньо розігріти сковороду, інакше омлет просто не підніметься. Готувати краще на середньому вогні, якщо вибрати сильний, це буде помилкою. У такому разі омлет швидко осяде, втратить ніжність. Вся річ у тому, що білок надто швидко згорнеться.
Остання часта помилка, яку припускаю новачки, полягає в тому, що страву намагаються швидше подати. Поспішати тут таки не варто. Як тільки вогонь буде вимкнений, слід дати настоятися омлету близько 3-5 хвилин під кришкою, щоб він зберіг пишність.
Якщо запікався омлет, то страві теж треба настоятися в відкритій і вимкненій духовці.