Як підтримувати рівень цукру в нормі без ліків: 5 правил

Підтримувати нормальний рівень цукру важливо всім людям, оскільки це зводить ризик появи діабету до мінімуму. Деякі поширені звички можуть вплинути на цей показник негативно, тому варто скоригувати свій спосіб життя.

Які прості дії допоможуть знизити рівень цукру без ліків

Обережніше із вуглеводами на голодний шлунок

У багатьох перший прийом їжі тісно асоціюється зі смачною випічкою – булочками, пончиками, круасанами, пампушками. Однак це дуже шкідлива звичка. Якщо часто починати свій день з вуглеводів, то можна суттєво підвищити рівень цукру та підвищити ризик діабету. Тому вибирайте здоровіші продукти.

Відмовтеся від соку

Смачні соки більше нагадують десерти за кількістю цукру, тому до правильного харчування ці напої не належать. Якщо ви хочете збагатити раціон вітамінами, то вживайте самі фрукти та ягоди. У такому разі користі для організму буде значно більше.

Регулярні заняття спортом

Експерти зазначають, що люди, які регулярно займаються будь-якими фізичними навантаженнями, демонструють відмінні показники цукру. Для досягнення позитивного ефекту заняття потрібно витрачати по 30 хвилин щодня.

Турбота про нервову систему

Існує взаємозв’язок між нервовою напругою та порушеннями в організмі, які характеризуються підвищенням показників цукру. Тому потрібно убезпечити себе від зайвих емоційних струсів і виробити правильний підхід до неприємних ситуацій.

Позитивна роль клітковини

Якщо кожен день вживати клітковину в належній кількості, то можна вирішити багато проблем зі здоров’ям. Насамперед відзначається нормалізація обміну речовин, що допомагає позбутися зайвої ваги, яка теж є суттєвим фактором ризику розвитку діабету. Також спостерігається відмінне зниження показників цукру.

Вас також зацікавить

Популярне