Які 5 натуральних засобів можуть покращити стан шкіри: поради експертів

Багато хто сходиться на думці, що натуральні компоненти впливають на шкіру максимально сприятливим чином. За допомогою натуральних засобів можна вирішити безліч актуальних проблем: сухість, стягнутість, прищі, пігментні плями, втомлений вигляд, негарний колір обличчя, зморшки і т.д.

Які 5 натуральних продуктів допоможуть покращити стан шкіри

Ромашка

Дуже зручно для косметичних цілей використовувати пакетовану ромашку. Потрібно просто обдати пакетик гарячою водою і використовувати його як доглядовий засіб. Якщо проводити таку процедуру щодня, можна позбутися висипань, злегка підтягнути шкіру і запобігти появі нових зморшок.

Можна просто заварити ромашковий чай, обдавати цінною рідиною ватяний тампон та обробляти шкіру обличчя.

Натуральний мед

Домашні маски на основі натурального меду є секретом краси багатьох жінок. Експерти нагадують, що у складі продукту є цілий комплекс активних речовин, здатних покращити стан шкіри. В основному засіб використовується в антивіковому догляді. Також мед показує високий рівень ефективності боротьби з висипаннями.

Лимон

Якщо ви шукали альтернативний варіант пілінгу, варто вибрати звичайний лимон. Фрукт неймовірно швидко та якісно очищає шкіру на досить глибокому рівні, видаляючи забруднення та ороговілі частинки.

Якщо кілька разів на тиждень обробляти шкіру лимоном, можна помітити ефект омолодження. Фрукт ще здатний надати допомогу у боротьбі з пігментацією та прищами.

Куркума

Спеція є відмінним засобом проти вікових змін, тому за допомогою куркуми можна надовго зберегти молодість шкірних покривів. Куркума має дуже виражений відбілюючий ефект і допомагає повернути шкірі сяйво. Спецію вводять до складу будь-якої домашньої маски.

Кава

Напій дуже благотворно впливає на зовнішній вигляд шкіри. Кава сприяє очищенню, боротьбі з висипаннями, зменшенню зморшок. Якщо змішати мелену каву з вершками або сметаною, то можна досягти потужного ефекту зволоження. 

Вас також зацікавить

Популярне