Які 6 продуктів харчування здатні захистити від серцево-судинних захворювань: рекомендації експертів

Ризик серцево-судинних захворювань може виявитися у будь-якої людини, тому розумно дотримуватись належних заходів профілактики. Деякі продукти можуть знижувати ризик розвитку хвороб.

Які продукти особливо корисні для судин та серця

Банани

Для того, щоб зберегти серце здоровим, достатньо з’їдати кілька бананів на тиждень. Це допоможе знизити негативний вплив холестерину, очистити судини та загалом покращити роботу органу. Банани не можна їсти на сніданок – така звичка, навпаки, пригнічує серцево-судинну систему.

Авокадо

Експерти вважають, що цей продукт допомагає запобігти розвитку інфаркту. Також при регулярному вживанні відзначається покращення стану судин. Для того щоб знизити ризик захворювань серця, фрукт повинен бути в раціоні не менше трьох разів на тиждень.

Горіхи

Багато хто знає про те, що горіхи вважаються одним із найкращих продуктів для профілактики захворювань серця. Горіхи також здатні захистити від розвитку гіпертонії та інших серйозних проблем із здоров’ям.

Риба

Збалансований склад морської риби, представлений омега-3 та цінними мінералами, запобігає розвитку практично всіх небезпечних недуг, пов’язаних із серцем та судинами. Тому для роботи серця жирна риба є одним із найважливіших продуктів харчування.

Цикорій

Корисний аналог кави є ефективним засобом проти ішемічної хвороби серця. Зазначається, що також за допомогою цикорію можна нормалізувати серцевий ритм та захиститися від тахікардії. 

Гарбуз

Продукт славиться своєю здатністю захищати людину від підвищення тиску, атеросклерозу, інфаркту. Вживання гарбуза загалом сприятливо впливає стан судин і артерій. Гарбуз зберігає свою користь за будь-якого способу приготування.

Вас також зацікавить

Популярне