Чому після прання розтягується одяг: 2 помилки, на які не звертають уваги

Прання може безповоротно зіпсувати улюблену річ. Це відбувається не тільки у випадку, якщо прати кольорову білизну з білою або неправильно вибирати температурний режим. Іноді речі розтягуються, що пояснити не так просто. Але на те є дві причини, розповімо про них докладніше.

Декоративні елементи

  1. Все, що застібається на замок-блискавку, липучку, кнопки, гачки і так далі потрібно обов’язково застібнути. Якщо цього зробити, то велика можливість пошкодити матеріал. Однак це правило не поширюється на гудзики чи заклепки. Перед пранням їх навпаки розстібають.
  2. Якщо ґудзики тримаються на останньому подиху, при цьому індивідуальні або навіть унікальні, то швидше за все після прання шукати їх доведеться десь у фільтрі. Але найчастіше дрібні деталі забирає з потоком води. Крім того, якщо прати речі з делікатних тканин із застебнутими ґудзиками, то розтягнуться петлі, в яких вони застібаються. Кишені, застебнуті на гудзик, можуть витягнутися або деформуватися якось інакше. Тому іноді їх корисніше прихопити нитками, а після того, як одяг висохне – розпороти зашиту кишеню.

Вас також зацікавить

Читайте також