Навіщо класти рис у пральну машинку: секрет французьких господарок

Яких тільки лайфхаків не вигадують господині, доглядаючи складну побутову техніку. Причому такою винахідливістю вирізняються не лише колишні українські, а й французькі господині. Є один хитрий трюк із продуктами харчування, який допоможе взяти під контроль процеси утворення плісняви ​​та неприємного запаху у пральній машині.

Як відомо, якщо раптом випадково залишити дверцята пральної машинки закритими надовго, то неприємного запаху не уникнути. Причина в тому, що в ємності машини залишається вода і миючі засоби, а в замкнутому просторі, та ще при кімнатній температурі, в ній миттю почнуть розмножуватися бактерії, потім з’явиться запах і пліснява.

Кажуть, що з однією із цих проблем, із запахом, допомагає впоратися рис. Французькі домогосподарки про всяк випадок залишають у барабані пральної машинки мішечок з рисовою крупою. Вона вбирає будь-які запахи, що можуть утворитися в пральній машинці.

Завдяки тому, що рис вбирає вологу, можна знизити ризик утворення плісняви ​​хоча б на гумовій манжетці завантажувального отвору.

Мішок для круп можна зробити з марлі або іншого натурального матеріалу.

Вас також зацікавить

Популярне