Мовчання золото! Всі ми знаємо про це з дитинства, але тільки ставши дорослими, зрозуміли, як важливо іноді промовчати, навіть коли хочеться кричати про щось. Особливо приємно ділитися з людьми своїм щастям, успіхами, здобутками.
Але після того, як комусь щось розповіли, як на зло, все змінюється на гірший бік. Збіг? Не думаємо! Ми зібрали 10 фактів, які слід ховати від сторонніх вух.
1. Про великі покупки
Ваші матеріальні перемоги радують тільки вас і ваших рідних та близьких. Іншим же ці новини про чужий добробут як кістка в горлі: адже в них такого немає і, можливо, ніколи не буде. Не поспішайте хвалитися покупками: радійте тихо, а на всі запитання відповідайте розмито.
Зрештою, надто безтурботне життя привертає увагу не лише злодіїв та шахраїв, а й звичайних людей, які потрапили у скрутну ситуацію та у подібному стресовому становищі можуть піти на крайнощі.
2. Про доходи та заощадження
Якщо скажете, що задоволені зарплатою, та ще й озвучите її в цифрах, не чекайте на захоплення та щиру радість за вас. Вам можуть позаздрити, а це негативна енергія.
Якщо ж поскаржитесь на занадто маленьку зарплату і відсутність заощаджень, вас почнуть шкодувати і співчувати, що теж само по собі негативне почуття, адже подумають, який ви бідний і нещасний.
3. Про зраду та обман
Причому саме про ваші! Не розповідайте нікому про те, як одного разу когось зрадили, обдурили… Можливо, є причина, через яку ви так вчинили, або ж зараз ви щиро шкодуєте про вчинене. Але ваші співрозмовники вже не будуть адекватно сприймати жодну інформацію після того, що ви обійшлись з кимось погано.
4. Про стосунки з чоловіком/хлопцем та інтимні моменти
Особисте — адже воно на те й особисте, щоб залишатися інтимним, тим, що стосується вас двох. Тому ні до чого втягувати у ваше ліжко когось стороннього, давати йому хліба та видовищ, а також фактів, які потім можна посмакувати з кимось іншим.
Те саме стосується і одкровень на інтимну тему. Ці знання не принесуть нікому практичної користі, а лише оголять ваше особисте, дозволивши чужинцям покопатися у вашій спідній білизні. Ваші стосунки з коханим – це ваша таємниця!
5. Про те, чого боїтеся
Страхи – це щось дуже потаємне! Це потужний викид енергії, з яким можна робити будь-що. Ділитись ними не з тими людьми небезпечно, адже так звані енергетичні вампіри можуть вивужувати з вас все більше і більше подібної інформації і потім скористатися вашими слабкостями, піднявши себе за ваш рахунок.
Вам від цього одні збитки та жодної користі. Діліться страхами з рідними людьми або з тими, хто може допомогти вам боротися з ними або підказати, на що звернути увагу, щоб позбавитися побоювань і тривог.
6. Про благодійність
Про добрі справи не говорять. Їх просто роблять! Якщо, звичайно, їх роблять не в надії на загальне заохочення та піднесення себе над іншими. Благодійність – це порив душі допомагати ближнім, це про те, як стати кращими та чистішими, а не про нагороди та похвалу.
Тому не варто розповідати про те, що ви регулярно жертвуєте кошти дитячому будинку або відвозите продовольство до притулків для тварин. Швидше за все, після почутого люди засумніваються в тому, що ви робите це щиро, а не для того, щоб виставити себе таким собі святим.
7. Про негативні події у вашому житті
Багато людей з нашого оточення тільки й чекають, коли ми оступимося і впадемо. А новини про наші труднощі та невдачі — лише бальзам на їхню душу. Ці енергетичні вампіри насичуються фактами у тому, що в когось гірше, ніж в них. А ви тільки сильніше поринете у вир негативу, якщо нескінченно будете інформувати сторонніх про свої невдачі.
Особливо слід зберігати таємниці сім’ї, секрети вашого здоров’я, проблеми дітей. На запитання “Як справи?” краще відповідати: “Все нормально! Все, як у всіх, нічого нового”.
8. Про духовне, релігію
Усі ми різні. І той факт, що ви духовно стоїте на два щаблі вище за інших, ті самі інші можуть сприйняти в багнети або подумати, що ви «дивний, сектант якийсь, релігійний фанатик». Чи знаєте ви, що величезна кількість воєн розв’язувалися на ґрунті розбіжності поглядів, у тому числі на віросповідання? Адже є й атеїсти, яким чуже все релігійне. Тому такі розмови краще залишити при собі або розділити їх із тими, хто близький вам за духом.
9. Про процедури для здоров’я та краси
Ви чудово виглядаєте у свої роки, але для цього не виходите з кабінету косметолога? Чи взагалі вдалися до послуг пластичного хірурга? А знайомі, як на зло, чіпляються з розпитуваннями: що та як? Не поспішайте ділитися всіма жіночими секретами.
По-перше, це ваше особисте, ви не зобов’язані посвячувати нікого в тонкощі свого здоров’я та зовнішності. По-друге, в очах чоловіків і жінок ви відразу підніметесь, якщо вони думатимуть, що ви самі по собі ось так чудово виглядаєте.
10. Про бажання, плани та мрії
Наш мозок так цікаво влаштований, що коли ми промовляємо вголос свої плани на майбутнє, підсвідомість ставить галочку, начебто мету вже виконано. І тоді відразу стає менше запалу, сил та енергії на досягнення цієї мети. Тому краще тримати свої ідеї та плани при собі. Це якщо дивитися з психологічного погляду.
А якщо взяти звичайнісіньке життя і сутність людини, то, поділившись з кимось своїми бажаннями і мріями, планами, які ось-ось реалізуєте, ви зіткнетеся з негарною і банальною заздрістю. Ну як може не близька людина щиро порадіти за те, що ви летите на заслужений відпочинок, коли хвилину тому вона ридала у ваше плече про те, що не була у відпустці три роки? А заздрість — почуття сильне. Той негатив, який, можливо, навіть мимоволі витікає з людини, здатний порушити ваші плани.