У міру того, як у світі збільшується розрив між бідними і багатими, увага до феномену бідності з боку соціологів посилюється. Дослідження показали, що бідність циклічна і діти часто успадковують її від батьків.
Чим молодша людина, тим більше у неї шансів розірвати це замкнуте коло, пише Rambler. Тому людям шкільного та студентського віку особливо важливо знати про основні помилки, що заважають вирватися зі злиднів.
- Боязнь переїзду
Щоб урятуватися від успадкованої бідності, треба рухатися «слід за грошима». З маленьких сіл та провінційних містечок — у столиці та інші великі міста, де зарплати вищі та можливостей більші. У молодості це легко зробити за допомогою навчання. Якщо ви боїтеся переїзду, бідність лишиться з вами на довгі роки.
- Побоювання зміни роботи
Ви працюєте на спокійній посаді із зарплатою близько 14-20 тисяч рублів. Цього вистачає на життя, і ви боїтеся шукати іншу роботу. Однак роботу легше міняти, поки людина молода. З кожним роком, проведеним на малооплачуваній посаді, бідність затягує людину дедалі більше.
- Небажання вивчати іноземні мови
Нині важко знайти хорошу роботу без знання іноземних мов. Англійська чи китайська — вибір за вами. Однак пам’ятайте, що на ринку праці фахівець без знання мов подібний до інваліда. Оскільки за допомогою різних програм сьогодні можна вивчати мови абсолютно безкоштовно, це доступно будь-якому власнику смартфона.
- Схильність розслаблятися за допомогою алкоголю
Якщо ви народилися в неблагополучній родині, велика ймовірність, що звичка розслаблятися за допомогою алкоголю здається нормальною. Однак насправді це шлях у нікуди. Поки ви потихеньку рухатиметеся у бік алкоголізму, ваші ровесники обженуть вас на кар’єрних сходах.