Маленька хитрість, завдяки якій котлети не втратять сік та смак під час смаження

Приготування котлет – досить складний кулінарний процес. Достатньо допустити одну помилку – і страва втратить яскраві смакові якості та нормальну консистенцію.

Однією з найпоширеніших помилок при смаженні м’ясного виробу є неправильно вибрана температура для термічної обробки. Так, вогонь може бути занадто сильним, або дуже слабким. Тоді котлети згорять або збережуть «сиринку» всередині (крім того, можуть дати себе знати відразу дві ці проблеми).

Приготування котлет виключно на середньому вогні теж не можна назвати абсолютно правильним підходом: страва може вийти жорсткою і позбутися приємного смаку. Щоб приготувати ідеальний м’ясний виріб, потрібно вдатися до однієї маленької хитрості.

Суть лайфхака

Починати готування котлет потрібно на сильному вогні. Викладати зліплені з фаршу шайбочки бажано на добре розігріту сковорідку. Цей підхід стане гарантією «запечатування» виробу: страва збереже всі соки та аромати.

Зменшити вогонь потрібно вже за одну хвилину. Причому до мінімуму. Іншими словами, на другому етапі котлети мають готуватися на слабкому вогні.

Після перевертання котлет лайфхак «60 секунд – сильний вогонь, далі – мінімальний» потрібно повторити.

У цьому випадку страва придбає апетитну і гарну скоринку, вийде соковитою і при цьому добре просмажиться.

Вас також зацікавить

Популярне