Як підготувати капусту для голубців: 3 легкі способи

Обробка капусти на окремі листочки досить клопітка процедура, яка забирає багато часу. Для цього багато господарок варять цілий качан у великій каструлі і поступово розбирають його на листя. Але є й інші найлегші способи, які без проблем дозволять обробити овоч для голубців.

У мікрохвильовій печі

Цей спосіб підходить для капусти середніх розмірів вагою до 1,5 кг. Добре промийте капусту, зніміть верхнє пошкоджене листя. Оберніть овоч у харчову стрейч-плівку в пару-трійку шарів. Надішліть капусту в НВЧ-піч на 10 хвилин при середньопотужному режимі. Як тільки капуста охолоне – потрібно видалити кочеригу ​​та розібрати на листя.

У пароварці

Цей спосіб зручний для капусти середніх розмірів. Відправте овоч у пароварку на 2 хвилини, потім зніміть верхнє листя. Потім знову покладіть качан у парову корзину, готуйте 10-15 хвилин, час від часу відокремлюючи зовнішнє листя. Час приготування залежить від розміру капусти та її сорту.

У морозильній камері

Зручний, але не найшвидший спосіб. Приберіть капусту на ніч у морозильну камеру. Після витягніть, дочекайтеся, коли продукт розморозиться і знімайте листи. Вони будуть податливими та м’якими.

Вас також зацікавить

Популярне