Як покращити стан орхідей: допоможе звичайний лимон

Лимон – це не тільки корисний фрукт для людини, але й чудове добриво для орхідей. Якщо ви хочете, щоб ваші орхідеї були здоровими, красивими та рясно цвіли, спробуйте поливати їх водою з лимоном. Це простий і дешевий спосіб доглядати ці вишукані квіти.

Чому лимон корисний для орхідей

Лимон містить багато вітамінів та мінералів, які живлять рослини та стимулюють їх зростання. 

Крім того, лимон має бактерицидні властивості, які захищають коріння орхідей від гниття та грибкових захворювань. 

Поливаючи лимонною водою орхідеї, ви підтримуєте оптимальний рівень кислотності грунту, який необхідний для нормального розвитку цих квітів.

Як правильно поливати лимоном орхідеї

Для приготування лимонної води вам знадобиться або свіжий сік одного лимона, або 2 грами лимонної кислоти на літр води.  Вода має бути м’якою, відстояною та кімнатної температури. Перед поливом добре перемішайте розчин.

Поливайте лимонною водою орхідеї раз на тиждень або два, залежно від сорту та умов утримання. Спочатку обприскуйте листя та стебла рослини з розпилювача, щоб підгодувати їх позакореневим способом. 

Потім зануріть горщик з орхідеєю на 15 хвилин у відро з лимонною водою, щоб наситити коріння вологою. Після цього злийте надлишки води з піддону і поставте горщик на місце.

Поливаючи лимоном орхідеї, ви помітите, як поліпшиться їх зовнішній вигляд і здоров’я. Листя стане більш соковитим і блискучим, коріння – товще і міцніше, а квітки – яскравіші і більші. Спробуйте цю просту пораду та насолоджуйтесь красою своїх орхідей!

Вас також зацікавить

Популярне