Як правильно смажити рибу, щоб отримати апетитну скоринку: секрети кухарів

Якщо ви любите смажену рибу, то потрібно навчиться її готувати так, щоб соковита смачна м’якоть була вкрита апетитною скоринкою золотистого відтінку. Для того, щоб результат відповідав високим очікуванням, варто дотримуватися лише двох тонкощів приготування.

У чому криються основні секрети ідеальної смаженої риби?

Правильна паніровка

Багато хто звик використовувати стандартне пшеничне борошно для панірування, то продукт не зовсім підходить для даної страви. Така скоринка рідко виходить хрусткою та золотистою.

Тому варто звернути увагу на інші продукти для паніровки. Прекрасний результат дає звичайна манна крупа. Також можна спробувати й інші види борошна. Найкращим вибором стануть кукурудзяна, житня та рисова.

Техніка смаження

Правильна техніка приготування – це запорука успіху смачної риби з апетитною скоринкою. Потрібно добре прогріти сковорідку з великою кількістю олії, вільно розташувати рибу і зменшити полум’я до середніх показників.

Пам’ятайте, що страву не смажать під кришкою. Якщо ви хочете, щоб продукт вийшов максимально смачним та якісним, то перевертайте рибу лише один раз.

Вас також зацікавить

Читайте також