Пельмені – це дуже популярна страва. Зазвичай люди купують готовий кулінарний виріб у магазині. Однак багато гурманів вважають за краще готувати пельмені в домашніх умовах. Самостійно приготовлена страва в більшості випадків виявляється смачнішою за напівфабрикат.
Але не варто забувати, що ліплення пельменів – справа довга і нудна. Навряд чи комусь захочеться щоразу поратися. Саме тому кулінари вважають за краще робити так: зліпити відразу багато пельменів і відправити частину страви до морозильної камери.
Однак страву треба заморозити правильно. У цьому випадку повторно приготовлена страва здаватиметься свіжою.
Як правильно здійснити процедуру
Спочатку зліплені пельмені треба зварити. Можна, звісно, заморозити і сиру страву. Але в цьому випадку високий ризик того, що пельмені, що довго перебували в морозилці, будуть виходити сухими і зі сиринкою всередині.
Тому попереднє варіння все ж таки потрібне. Як тільки страва дійде до готовності, її треба викласти на деко або будь-який інший плоский предмет.
Розташувати страву треба так, щоб між пельменями були значні проміжки. Іншими словами, треба уникнути того, щоб «вушка» з м’яса та тіста стикалися один з одним.
Ставити деко в морозильну камеру можна буде лише після повного остигання пельменів.
Після двогодинного попереднього заморожування пельмені треба витягти з холодильника. Це потрібно зробити для того, щоб пересипати страву в пакет. «Упаковану» страву можна повертати в морозилку.
Вжити страву бажано протягом місяця. Зберігати заморожені пельмені довше не варто.
Коли ви вирішите зварити заморожені пельмені, не розморожуйте страву. Відразу висипайте її в киплячу воду. Довго варити такі пельмені не можна, інакше вони луснуть.
А от якщо не порушувати правила заморозки, зберігання та приготування, то в результаті варіння пельмені будуть виходити м’якими, соковитими та неймовірно апетитними.