Як приготувати хрустку смажену картоплю: досвідчені кухарі розкрили 4 правила

Для того, щоб приємно здивувати членів сім’ї, досить просто смачно посмажити картоплю. Перед цією простою та бюджетною стравою встояти просто неможливо. Для того щоб зробити коренеплід не тільки смачним, а й хрустким, слід знати про важливі кулінарні правила.

Про що не варто забувати господині

Форма нарізки

Не всі дотримуються будь-яких правил при виборі форми нарізки, проте деякі варіанти будуть більш вдалими. У ресторанах, наприклад, використовують форму соломки. У такому випадку картопля рівномірно просмажується до рум’яної скоринки.

Вода

Після подрібнення картоплі варто відправити її в миску з водою для того, щоб коренеплід добре тримав цілісність у процесі смаження. Тому на півгодини коренеплід варто залишити у воді, а потім просушити.

Важлива роль кришки

Якщо вам до вподоби томлена картопля, то можна накривати страву кришкою. Однак у такому разі про скоринку можна забути. А ось відмова від кришки сприяє якісному та рівномірному просмажуванню.

Додайте сіль у тарілку

Іноді невчасне введення солі може зіпсувати страву. Тому досвідчені кухарі радять вводити сіль вже після того, як смажена картопля опиниться на вашій тарілці.

Вас також зацікавить

Популярне