Багато людей із ностальгією згадують гуляш, який готували бабусі. Страва відрізнялася м’якістю та ніжністю. Вжиті молодими кулінарами спроби приготувати такий самий ідеальний гуляш не завжди увінчуються успіхом.
Вся справа в тому, що новачки не в курсі трьох цікавих хитрощів, якими користувалися представники старшого покоління. Якщо засвоїти ці правила, то гуляш завжди виходитиме апетитним і набуватиме чудової консистенції.
Попередня обробка м’яса
Зрозуміло, що перед приготуванням гуляшу потрібно знайти найбільш підходящий для страви м’ясний інгредієнт. Бажано, щоб жили були відсутні.
На жаль, кулінарам не завжди щастить. І іноді доводиться використовувати жорстке м’ясо.
Але не біда. Такий продукт слід нарізати дрібніше і піддати попередньому п’ятнадцятихвилинному тушінню, а також дуже швидкому обсмажуванню. Дана процедура сприяє розм’якшенню навіть найжорсткіших м’ясних шматочків.
Правильна нарізка овочів
Овочеві компоненти, які планується використовувати для приготування гуляшу, не варто нарізати занадто дрібно. Морквяні та цибулинні шматочки повинні бути середніми за розміром. У цьому випадку готова страва вийде м’якшою і соковитішою, а аромат страви виявиться яскравішим.
Попередня обробка борошна
Борошняний компонент додається в підливу для надання їй густини. Найчастіше сипкий продукт не піддається ніякій попередній обробці.
Але багато досвідчені кулінари діють так: перед тим як відправити борошно в соус, вони обробляють його на розпеченій сковороді до того часу, поки на продукті не з’явиться золотистість.
Поки борошно смажиться, його слід постійно помішувати. В іншому випадку сипкий інгредієнт стане не золотистим, а чорним.
Якщо в підливі виявиться смажене борошно, то соус вийде набагато смачнішим.