Процес пошуку роботи завжди складний та хвилюючий. Але потрібно при цьому пам’ятати, що не тільки вас обирають, але й ви шукайте більш відповідне місце та умови. При цьому розпізнати поганого роботодавця іноді можна на етапі співбесіди.
Тому важливо не тільки показати себе як професіонала, але також потрібно не боятися ставити запитання у відповідь і звертати увагу на деякі деталі. Якщо людина, яка проводить співбесіду, не може відповісти на прості питання, варто насторожитися.
Наприклад, куди подівся ваш попередник, які перспективи зростання чи який рік заснування компанії? Здається, це досить прості питання.
Але якщо ваш співрозмовник обходить ці питання, але пропонує лише дружний колектив і чай із солодощами, то не варто поспішати підписувати документи.
Ще один «червоний прапор», якщо вас попереджають, що доведеться займатися не лише своєю сферою, а ще «доведеться жити на роботі». Якщо ви хороший дизайнер, а вам пропонують за одну вашу зарплату виконувати функції секретаря, рекрутера і маркетолога, то варто звернути увагу на інші пропозиції.