Яку собаку вибрати для дитини: найкращі породи

Рішення обзавестися домашнім вихованцем приходить спонтанно, особливо якщо це стосується дітей, які ще не представляють усіх наслідків своїх примх та вимог. Собака стане справжнім другом дитині, але вона потребуватиме турботи та догляду. І якщо діти про це можуть не знати, батьки просто зобов’язані.

Щоб спростити завдання, експерти рекомендували батькам звернути увагу на такі породи собак.

Спанієль

З усієї різноманітності цієї родини батькам радять породу кавалер-кінг-чарльз-спаніель. Собака середнього розміру, активний, доброзичливий, врівноважений і, що головне, любить дітей.

Брюссельський грифон

Ще один пес, який стійко і мужньо зноситиме всі випробування, послані своїм юним господарем.

Шелті

Активна, розумна і чудово піддається дресируванню. Але водночас собаці потрібно багато уваги та навантаження. Тільки так вона стане вірним другом.

Коргі

Відрізняється щирою відданістю та любов’ю до тренувань. Є одна вада – собаку не можна надовго залишати на самоті. Для ніжної психіки вихованця це страшний стрес.

Але найголовніше, попереджають експерти, перед покупкою собаки батьки повинні вирішити для себе, чи готові вони взяти на себе тягар турбот про собаку, оскільки дитина навряд чи зможе впоратися з вихованцем сама.

Вас також зацікавить

Популярне