Apple демонструє майбутні ігри для iPhone, iPad, Apple TV і Mac

Нещодавно Apple провела приватну подію виключно для преси та впливових людей, щоб представити детальний попередній перегляд ігор, які планується випустити на iPhone , iPad , Apple TV і Mac пізніше цього року. Відповідно до звіту Tom’s Guide, на демонстраційному заході було представлено низку ігор, від великої лінійки Apple Arcade на Apple TV до інноваційних фітнес-ігор від Apple Entrepreneur Camp і The Medium, які працюють на комп’ютерах Mac на базі M1 і M2 .

Apple хотіла надати пресі та впливовим особам більш особистий і практичний досвід для вивчення нових продуктів. Захід відбувся у спеціальному місці в Нью-Йорку, де компанія час від часу організовує закриті брифінги з представниками преси, щоб запропонувати демонстрації та презентації нових продуктів. Однак ця подія була зосереджена виключно на іграх: різні розробники ігор представили плани своїх продуктів для платформ Apple у 2023 році.

Деякі з ігор, представлених на заході Apple, включають Call of Duty: Warzone Mobile , Honkai: Star Rail, Lego Star Wars Castaways, Run Legends і The Medium. Майк Андроніко, автор CNN, зазначив, що «2023 рік виглядає як чудовий час, щоб стати гравцем Apple». Його вразила Call of Duty: Warzone, яка вийде на iPhone пізніше цього року. Він поділився, що «остання маленька гра Call of Duty від Activision виглядала чудово та працювала зі швидкістю 120 кадрів на секунду на iPhone 14 Pro Max..” iPhone 14 Pro Max — флагманський смартфон компанії, який оснащений біонічним чіпом A16. Однак Майк зауважив, що пристрій трохи нагрівся під час його гри. Крім того, гра вийшла з ладу під кінець його ігрової сесії. У відповідь Activision заявила, що все це було попередньою версією програмного забезпечення, тож, сподіваюся, ці помилки будуть виправлені в недалекому майбутньому, щоб уникнути будь-яких проблем.

Apple також продемонструвала The Medium, що працює на новому M2 Mac mini, що вразило Майка, який заявив, що гра виглядає так само добре, ніби вона працює на спеціалізованому ігровому ПК з відеокартою RTX 3080. Він також додав, що гра працювала з захоплюючою роздільною здатністю 4K і принаймні 60 кадрів на секунду, за винятком деяких випадкових заїкань під час напруженої ігрової послідовності. Компанія підкреслила, що гра була протестована на комп’ютерах Mac з процесорами M1 і M2 і повинна добре працювати навіть на базовому MacBook Air 2020 року.

Цікаво відзначити, що Apple все більше і більше схиляється до ігор після того, як компанія перейшла на Apple Silicon. Apple почала рекламувати Mac як ігрову платформу, а також продовжує фокусуватися на іграх для iPhone та iPad. Все, що залишається тепер, це побачити, як виглядають плани Apple щодо ігор у майбутньому.

Вас також зацікавить

Популярне