Telegram випустив оновлення, завдяки якому додаток споживатиме менше заряду батареї

Telegram, один із найпопулярніших у світі додатків для обміну повідомленнями, випустив нове оновлення, яке містить різноманітні вдосконалення та нові функції для своїх користувачів. Одним із основних моментів оновлення є новий режим енергозбереження, який допомагає користувачам Android керувати продуктивністю та часом автономної роботи програми на смартфоні. Ця функція допоможе користувачам менш потужного смартфона або тим, хто має справу з проблемами розрядження батареї.

Користувачі можуть використовувати режим енергозбереження, щоб змінювати такі параметри, як анімація автовідтворення, ефекти та оновлення фону. Користувачі також можуть налаштувати автоматичне ввімкнення, коли заряд батареї досягає певного відсотка. Цей режим особливо корисний для смартфонів Android нижчого класу, які можуть мати проблеми з мультимедійним вмістом і анімацією Telegram.

Опція енергозбереження може знизити використання ЦП до 40% і використання оперативної пам’яті до 30%, згідно з дописом у блозі Telegram. У результаті користувачі пристроїв Android можуть відчути покращену продуктивність і тривалість роботи акумулятора. Ви можете увійти в режим, перейшовши в Налаштування > Енергозбереження.

Разом із режимом енергозбереження Telegram також додав нові анімовані емодзі, детальні параметри швидкості відтворення голосових повідомлень і відео, індикатори часу читання для невеликих груп, автоматичне надсилання посилань для запрошень для контактів, які приєднуються до Telegram, динамічний порядок наборів стікерів на основі використання частота, перекладені описи ботів різними мовами, покращена підтримка папок iOS тощо. Користувачі Android та iOS можуть отримати найновіші оновлення у відповідних магазинах програм.

Вас також зацікавить

Популярне