Вчені розповіли, де живуть жінки з найбільшими грудьми

Вчені з Німеччини з’ясували, що жінки з Норвегії мають найбільші груди у світі, в середньому маючи розмір грудей від C до D, у той час як жінки з В’єтнаму в середньому мають найменший розмір АА. Результати дослідження представлені на сайті Worlddata.info.

Жінки з Норвегії посіли перше місце у рейтингу, з Люксембургу – друге, а з Ісландії – третє. Американки та британки посіли четверте та п’яте місце у загальному заліку із середнім розміром грудей C. Жінки з В’єтнаму мали найменший розмір грудей – на рівні AA. Українки посіли 31 місце.

Вчені проаналізували десятки опитувань із понад 80 країн. Вони використали дані про розмір чашки бюстгальтера, а також врахували середній індекс маси тіла жінок по країні — показник, який залежить від зросту та ваги людини.

У країнах, де жінки мали більш високий ІМТ, вони також мали більші груди. Крім того, розмір грудей виявився безпосередньо пов’язаним із середніми доходами громадян. Вчені вважають, що це пов’язано з тим, що жінки з бідних країн менш схильні вкладати кошти у бюстгальтер, який їм підходить.

«Найпоширеніша причина цього полягає в тому, що жінки часто носять бюстгальтер надто маленького розміру. Це пов’язано з фінансовими причинами, особливо у найбідніших країнах. У більш розвинених країнах жінки найчастіше користуються послугами спеціалізованих магазинів, що призводить до правильного вибору розмірів білизни», — пояснили вчені.

Вас також зацікавить

Популярне